ScrollSON GEZDİKLERİM

BEST NOBEL HOTEL

BEST NOBEL HOTEL

İstanbul / Sultanahmet
Bed and Breakfast
Tıklayın Sizi Arayalım

Best Nobel Hotel - KONAKLAMA - 35 odası,80 yataklıdır.
Single  = 10
Double  = 10
Triple  = 10
Famliy Room  = 5
Uydu Sistemi, Direkt Telefon Bağlantısı, Merkezi Isıtma Sistemi, Saç Kurutma Makinası, Safe Box, 24 Saat Wireless İnternet olup ayrıca bütün odaları duşakabinlidir.Bütün odalar kullanım açısından rahat ve konforlu bir şekilde dizayn edilmiştir. 24 saat sıcak suyu ve kusursuz donanımı ile hizmetinizdedir.

Best Nobel Hotel - YİYECEK & İÇECEK - Özellikle Türk mutfağının eşsiz lezzetini bulacağınız çok zengin açık büfe ve akşam yemeğiyle, günün yorgunluğundan kurtulup güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Açık büfemizde her akşam 19:00 ile 22:30 arası zengin Türk mutfağının eşsiz lezzetiyle yapılan en az 10 değişik soğuk meze ile 3 değişik ana sıcak yemeğiyle gerçek Türk mutfağının sonsuz lezzetini tadacaksınız.

Best Nobel Hotel - HİZMETLER - 24 SAAT ODA SERVİS; Ferah ve çok rahat dinlendirici ortamında size yorgunluğunuzu unutturacak her türlü hizmeti düşünerek 24 saat oda servisimiz mevcuttur. WIRELESS; Otelimizde konaklayan misafirlerimiz için Notebok,Laptop,Pocket PC gibi elektronik cihazlarına 24 saat Wireles ile internet hizmetleri verilmektedir.

Best Nobel Hotel - KONUM - Otelimiz tarihi yarımadada bulunan dünyaca ünlü saray, müze ve alışveriş merkezlerine yakın Sultanahmet + Sirkeci + beyazıt + Fatih + Şehzadebaşı bölgelerinin tam orta bir yerinde bulunmaktadır. Kapalı Çarşı,Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Yerebatan Sarnıcı, Arkeoloji Müzesi, Türk İslam Eserleri Müzesi gibi tarihi ve kültürel güzelliklere sadece yürüyüş mesafesindedir.